Конфіденційність

Ваша конфіденційність

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Щоб краще захистити вашу приватне життя, ми пропонуємо повідомлення з роз’ясненням нашої практики інформацію і вибір, який ви можете зробити про те, як ваша інформація буде зібрана і використана. Щоб зробити цю заяву було легко знайти, ми робимо його доступним на нашому сайті і в кожній точці, де може бути запрошена особисту інформацію.

Google Adsense і DoubleClick DART Cookie

Google, в якості третьої сторони постачальника реклами, використовує кукі для показу оголошень на цьому сайті. Використання DART куки Google дозволяє їм служити реклами для відвідувачів, які засновані на їх відвідування цього сайту, а також на інших сайтах в Інтернеті.

Щоб відмовитися від DART печива ви можете відвідати реклами Google та мережі контекстної політиці конфіденційності за наступною адресою http://www.google.com/privacy_ads.html~~HEAD=dobj відстеження користувачів через механізми DART печива підлягають власною політикою конфіденційності компанії Google ,

Інші рекламні сервери сторонніх виробників або рекламні мережі можуть також використовувати куки для відстеження користувачів діяльності на цьому сайті для вимірювання ефективності реклами та інших причин, які будуть надані в їх власною політикою конфіденційності, гаджети і технології новини не має доступу або контролю над цими печиво, які можуть бути використані рекламодавцями третьої сторони.

Збір персональної інформації

При відвідуванні гаджети і технології Новини, IP-адреса, що використовується для доступу до сайту буде записана разом з датами і часом доступу. Ця інформація використовується виключно для аналізу тенденцій, адміністрування сайту, відстеження користувачів руху та збору широкої демографічної інформації для внутрішнього користування. Найголовніше, що будь-які записані IP-адреси не пов’язані з особистою інформацією.

Посилання на сайти третіх осіб

Ми включили посилання на цей сайт для Вас і посилання. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності на цих сайтах. Ви повинні знати, що політика конфіденційності цих сайтів можуть відрізнятися від наших власних.